Firmamız

Firmamız


ALPEK AŞ.; Haziran 1987 tarihinde PEÇEN, ERKILAVUZ ve KURT ailelerinin işbirliği ile kurulmuş bir aile şirketidir.

Gerek fonksiyonel ve modern mimari çözümleri, gerekse estetik ve kaliteye vermiş olduğu önem ile Antalya yapı sektörünün 'güven inşaa etmeyi' hedef seçmiş sayılı firmaları arasında yer almıştır.

Antalya ili Lara semtinde 1993 yılında Alpek 1 Sitesini, 1995 yılında Alpek 2 Sitesini, 1997 yılında Alpek 3 ve Alpek 4 Sitelerini tamamlayarak teslim etmiş ve daire sahiplerinin yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirmiştir.

2000 yılından itibaren yaz aylarının sıcak ve nemli havasından bunalanları, Korkuteli ilçesinin doğal serinliğine davet ederek; 2001 yılında tamamladığı Alpek Yayla Sitesi ve 2006 yılında tamamladığı Alpek Doğa Evleri Sitesinde oturanlara , bu serin ilçenin havasını dostlarıyla paylaşma imkanı yaratmıştır.

Kuruluşundan bugüne kadar tamamladığı projelerle değerli aileleri bir araya getirerek kendine has bir müşteri portföyü oluşturan firmamız, Antalya ili Yenigün Mahallesi Mimoza Evleri'ndeki ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Alpek A.Ş., tecrübeli şirket ortakları ve yenilenen genç kadrosu ile aynı heyecanla çalışmalarına hız vermiş ve 2015 yılı Haziran ayı içerisinde bitirdiği Yeni Alpek Evleri projesiyle müşterilerine kaliteli bir yaşam olanağı sağlamıştır.

1987 yılından itibaren bize güvenen iş ortaklarımız ve değerli müşterilerimize her zaman yüksek nitelik ve kalitede hizmet vermeyi amaç edinmiştir.